Zapraszamy na comiesięczne nabożeństwa, na których będziemy modlić się śpiewem tradycyjnych pieśni nabożnych. Pierwsze spotkanie odbędzie się w piątek, 18 listopada o 19:15, a tematem spotkania będą śpiewy za zmarłych.
Tag: pieśni nabożne
„Podniosłem oczy na góry” – wakacyjne spotkanie śpiewacze
W środę, 17 sierpnia o godz. 19:15 zapraszamy do warszawskiego kościoła Przemienienia Pańskiego (oo. kapucynów) przy ul. Miodowej 13 na śpiewanie nabożne, czyli wspólną modlitwę tradycyjnymi pieśniami kościelnymi.

